Phantom Thread izle

Lütfen Filmi izledikten sonra Sosyal Medyada filmi paylaşarak sitemize destek olmayı unutmayalım!
Phantom Thread izle
IMDB 8.1/10 3
Pinterestte Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Googleda Paylaş Whatsappta Paylaş Viberde Paylaş Okruda Paylaş Vkda Paylaş Reddit Paylaş Linkedin Paylaş

Phantom Thread izle : Yaşanan yıkıcı 2. Dünya savaşının ardından 1950'li yıllarda Londra'da ünlü terzi Reynolds Woodcock ve kızkardeşi Cyril Woodcock Ailesi’nin farklı tarzıyla İngiliz modasının merkezinde yer almaktadır. Hep kötü ilişkiler yaşayan Woodcock’un hayatı genç, güçlü iradeli bir kadın olan Alma (Vicky Krieps) ile karşılaşmasıyla değişir ve bu kadın onun ilham kaynağı ve sevgilisi olarak hayatında önemli bir yere gelir. Eskiden sıkı bir kontrol ve plan dahilinde olan Woodcock’ın hayatı bir anda bozulmuştur.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular Etiketler
12.02.2018 18:08 Türkçe Altyazılı
2018 - abd Dram, Romantik 130 Dakika Paul Thomas Anderson Vicky Krieps, Daniel Day-Lewis, Lesley Manville , ,


Yeni Eklenen Filmler

Filme Yorum atmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: SinemaFull.com sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler ve diziler Youtube, Dailymotion, Okru, Openload vb gibi sosyal paylaşım sitelerinden embed kodları ile eklenmektedir. Telif bildirilerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz. 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.
Popüler Linkler: Sinema izle - Sitemap