Carpinteros Full izle

Beğendiğiniz Film ve dizileri Sosyal Medyada Paylaşmayı unutmayalım. Mobil telefonlardan yapılan ziyaretlerde Okru seçeneğinden izlemenizi öneririz. Bütün filmleri reklamsız full hd bilgisayar, telefon, tablet ve Tvnizden izlemek isterseniz Ok.ru/sinemafull sayfamızı ziyaret edin.
Carpinteros Full izle
IMDB 7.1/10
Pinterestte Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Googleda Paylaş Whatsappta Paylaş Viberde Paylaş Okruda Paylaş Vkda Paylaş Reddit Paylaş Linkedin Paylaş

Carpinteros Full izle : Ülkenin en acımasız hapishanesine olan Najayo hapishanesine gönderilen Julián burada hiç tahmin etmeyeceği bir şeyi aşkı bulacaktır. Yanelly ile işaret dili sayesinde anlaşan Julian, aşklarını yaşatmak için büyük çaba gösterecektir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular Etiketler
08.03.2018 13:12 Türkçe Altyazılı
2017 - dominik cumhuriyeti Dram 106 Dakika José María Cabral Orestes Amador, Ramón Emilio Candelario, Carlota Carretero , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Filme Yorum atmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: SinemaFull.com sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler ve diziler Youtube, Dailymotion, Okru, Openload vb gibi sosyal paylaşım sitelerinden embed kodları ile eklenmektedir. Telif bildirilerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz. 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.
Popüler Linkler: Sinema Full - Sinema izle - Sinema - Full izle - Sitemap
En İyi Diziler: Dizi izle - Sıfır Bir 4. Sezon - Çukur - Mehmed Bir Cihan Fatihi -