Çam Yarması Full izle

Beğendiğiniz Film ve dizileri Sosyal Medyada Paylaşmayı unutmayalım. Mobil telefonlardan yapılan ziyaretlerde Okru seçeneğinden izlemenizi öneririz. Bütün filmleri reklamsız full hd bilgisayar, telefon, tablet ve Tvnizden izlemek isterseniz Ok.ru/sinemafull sayfamızı ziyaret edin.
Çam Yarması Full izle
IMDB - /10 5
Pinterestte Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Googleda Paylaş Whatsappta Paylaş Viberde Paylaş Okruda Paylaş Vkda Paylaş Reddit Paylaş Linkedin Paylaş

Çam Yarması Full izle : Zengin otuzlu yaşlarında olan İstanbullu bir çiftin çocukları olmamaktadır. Bu nedenle yetimhaneden evlat edinmeye karar verirler ancak gelişen sürpriz olaylar neticesinde bir yerine üç tane evlat edinmek zorunda kalırlar. Aradan geçen 30 yıl sonrasında babanın canına evlatların sadece baba parası yemesi tak eder ve 3 çocuğu evden kovar. Bu üçlünün hayat mücadelesi İstanbul'da başlar ve Çorum'a kadar devam eder.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Etiketler
09.03.2018 17:24 Türkçe Dublaj
2017 - Türkiye Komedi 125 Dakika Sefa Özçelik , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Filme Yorum atmayı unutmayın.

“Çam Yarması Full izle” için bir cevap

  1. Sado dedi ki:

    5 para etmez boşuna izlemeyim tamamen vakit kaybi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: SinemaFull.com sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler ve diziler Youtube, Dailymotion, Okru, Openload vb gibi sosyal paylaşım sitelerinden embed kodları ile eklenmektedir. Telif bildirilerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz. 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.
Popüler Linkler: Sinema Full - Sinema izle - Sinema - Full izle - Sitemap
En İyi Diziler: Dizi izle - Sıfır Bir 4. Sezon - Çukur - Mehmed Bir Cihan Fatihi -